raudona sukneleKas sako, kad šaltuoju metų sezonu nebūna vakarėlių? Žinoma, kad būna! Mes esame pripratusios savo elegantiškąsias sukneles vilkėti saulėtomis vasaromis, kuomet dienos ilgos, o vakarai nuostabiai šilti; bet kuomet dienos trumpėja, o už lango darosi vis tamsiau, mes patampame blankiais šešėliais ir kuomet esame pakviestos į svarbią šventę žiemą, mes staiga neberandame ką apsirengti!

Tačiau, nepanikuokite! Surasti tinkamą ir elegantišką suknelę, puikiai tinkančią šaltuoju metų sezonu tikrai įmanoma!

Šiandieną mes pateikiame Jums keletą pasirinkimų, keletą nepakartojamų PRONOVIAS FIESTA suknelių, nuo kurių negalėsite atitraukti akių ir jos taps Jūsų numeriu 1 žiemos vakarėliams.

ilga suknelePirmiausia norime Jums pristatyti nepakartojamą, raudoną suknelę NILIA. Ši suknelė ypatingą savo kirpimu. Suknelės modelis puikiai tik įvairios figūros moterims ir atrodys tobulai. V – formos iškirptė ir intensyvi raudona spalva yra nuostabus elegancijos derinys ir jis privers sužibėti bet kurią moterį!  Su šia suknele puikiai derėtų pora gražių auskarų ir diskretiška rankinė, kadangi prie tokios suknelės nebereikia nieko ekstravagantiško.

melyna sukneleKita suknelė, kurią norime Jums parodyti, tai suknelė pavadinimu NENAR. Tai labai subtili bei moteriška kūno spalvos suknelė. Juodi išsiuvinėjimai ant suknelės ir kūno spalva suteikia nepaprasto rafinuotumo įspūdį ir moterį su šia suknele pavers tikra ledi. Ši suknelė idealiai tiks toms moterims, kurios mėgsta labiau pastelines, neutralias spalvas, paprastą kirpimą, tačiau modernią interpretaciją ir originalumą. Be abejonės, ši suknelė yra tiesiog tobulas pasirinkimas bet kokiam žiemos vakarėliui ar iškilmingai šventei. Prie tokios suknelės puikiai tiktų ilgas šalis ir skraistė.

Paskutinė, tačiau tikrai neprasčiausia, tai suknelė NELVA. Itin moteriška tamsiai mėlyna vakarinė suknelė, kuri verta raudonojo kilimo. Ši suknelė – tobulas pasirinkimas drąsioms, savimi pasitikinčioms moterims, kurios nori sužibėti bet kokiame vakarėlyje. Undinėlės tipo siluetas ir itin plati – horizontali iškirptė padaro šia suknelę dar labiau ypatingą. Nesvarbu kokia moteris dėvės šią suknelę, ji suspindės bet kurioje žiemos šventėje!

Taigi, kurią suknelę Jūs rinktumėtės vakarėliui žiemą?

Visą PRONOVIAS FIESTĄ proginių suknelių kolekciją rasite čia.