goya apdovanojimai pronovias2016 – tųjų metų vasario 6 dieną įvyko 30 – toji apdovanojimų ceremonija “Goya”. “Goya” tai nacionaliniai filmų apdovanojimai, kurie kasmet yra rengiami Ispanijoje. Šiuose apdovanojimuose yra apžvelgiami metų įvykiai kino industrijoje ir įteikiami apdovanojimai aktoriams įvairiose kategorijose. Tai panašus renginys į JAV vykstančius “Oskarų apdovanojimus” ar Lietuvoje rengiamus “Sidabrinės gervės” apdovanojimus.

 

Dar praėjusį savaitgalį Madride vykusiuose apdovanojimuose garsiausios Ispanijos aktorės Amaia Salamanca ir Aura Garrido žibėjo ant raudonojo kilimo pasipuošusios įspūdingomis “Pronovias” vakarinėmis suknelėmis.

 

Lietuvoje rodomo daugia-serijinio filmo “Viešbutis Grand Hotel” žvaigždė, aktorė Amaia Salamanca buvo pasipuošusi įspūdinga kūno spalvos, undinėlės stiliaus vakarine suknele su laivelio formos iškirpte. Ši nepakartojama vakarinė suknelė iš krepo nuostabiai pabrėžė aktorės kūno linijas, o visų akys krypo į žibančias, kristalais inkrustuotas suknelės rankoves ir iškirptę nugaroje. Delikatūs išsiuvinėjimai suteikė nuostabaus spindėjimo pečiams ir nugarai, o šis grožis  tai Pronovias meistrų rankų darbo stebuklas, kuriam prireikė net 1500 įvairiaspalvių kristalų. Suknelę sukūrė Pronovias kūrybos direktorius Herve Moreau būtent šiai aktorei, o jai sukurti prireikė 80 valandų.

 

Taip pat ant raudonojo kilimo pasirodė ir aktorė Aura Garrido su išties iškilminga, balta Pronovias suknele iš naujosios 2017 – tųjų metų kolekcijos. Aktorė taip pat vilkėjo undinėlės stiliaus vakarinę suknelę su nuostabia žibančia ir kristalais siuvinėta aplikacija ant peties. Įspūdinga suknelė iš krepo išryškino tobulas aktorės kūno formas, o V formos iškirptė nugaroje suteikė subtilaus seksualumo. Aktorė Aura Garrido yra gerai žinoma iš tokių filmų kaip “El Cuerpo”,  “Stockholm”, “Angel o demonio” ir kitų.

 

Daugiau nuotraukų galite pamatyti mūsų Pinterest galerijoje: https://www.pinterest.com/santasalonas/goya-awards-in-spain/