Dar balandžio mėnesį vykusi Barselonos madų savaitė padiktavo ir ateinančių, 2019-tųjų metų pavasario vestuvinių suknelių tendencijas. Tendencijos nebūtinai turi galioti vieną sezoną. Vienos įsitvirtinusios Olimpo kalno viršūnėje gali būti populiarios metai iš metų, kitoms – ateina galas tik sezonui pasibaigus. Ateinančio pavasario nuotakos tikriausiai jau svarsto apie savo vestuvinę suknelę, todėl mes skubame į pagalbą ir pristatome karščiausias 2019-tųjų metų pavasario vestuvinių suknelių tendencijas

 

karsciausios-2019-metu-vestuviniu-sukneliu-tendencijos

Gėlių galia

Gėlės, jų ornamentai ir spaudiniai šį ir kitą sezoną yra ypač populiarios proginių bei vakarinių suknelių sektoriuje. Kaip galime pastebėti ši tendencija užvaldė ne tik proginių suknelių sferą, tačiau ji puikiai įsiliejo ir į vestuvinių suknelių gretas.

Dinaminis 3D gėlių žydėjimas suteikia tekstūros ir tradiciniams vestuvinių suknelių modeliams. Tokie gėlių ornamentai gali būti kuklūs ar gausiai dekoruoti, kaskadiniai, puošti plunksnomis ar kristalais. Tokios 3D gėlių dekoracijos bet kokį paprastą siluetą pakylės į aukštesnį lygį.

Pūsti sijonai sugrįžta

Tikriausiai pamenate, kuomet kas antra nuotaka altoriaus link žygiavo  tik su pūstų sijonų, vadinamosiomis princesės silueto, vestuvinėmis suknelėmis. Tokių suknelių buvo gausu ir salonuose, ir ant podiumų. Po tam tikro laiko ši, pūstų suknelių, tendencija užleido savo vietą kitiems trendams ir buvo užmiršta ar net gi vadinama atgyvena. Šiandiena drąsiai galime sakyti: pūsti sijonai sugrįžta!

Jeigu norite, kad pirmasis žingsnis altoriaus link būtų dramatiškas ir neužmirštamas, tokia klasikinė princesės stiliaus suknelė su pūstu sijonu bus tobulas pasirinkimas. Tokių pūstų sijonų tikriausiai esate matę begalę. Tikriausiai vienas geriausių pavyzdžių bylojančių apie pūstų suknelių sugrįžimo pradžią buvo Kembridžo hercogienės Kate Middleton vestuvinė suknelė ilgomis rankovėmis ir puošniu liemeniu.

Vestuvių vertos kelnės

Kombinezonai jau ne pirmus metus yra ant bangos, todėl ir  ateinantį pavasarį tai ne bus išimtis. Tik šį sezoną kombinezonų gretas papildo kelnės ir kostiumėliai. Kelnės vestuvėse – anokia naujiena, todėl tokį derinį drąsiai galite rinktis ir jūsų artėjančiai šventei.

Jeigu atsisakote ceremonijos didžiojoje miesto rotušėje ir ieškote prabangių bei modernių vietų vestuvių šventei, toks vestuvinės aprangos sprendimas čia labai tiks. Kombinezonai ir kelnės vestuvėms šiomis dienomis yra laikomi kaip ypač patogi, stilinga ir visiškai tradicinė vestuvių šventės apranga. Jeigu nenorite vilkėti kombinezono, tačiau siekiate modernaus įvaizdžio, kelnes derinkite su romantišku nėriniuotu viršumi ar kostiumo tipo švarku.

Trumpa, daili suknelė

Nuotaka su trumpa vestuvine suknele yra gana retas, tačiau vis dažnėjantis reiškinys, todėl ateinantis pavasaris yra puiki proga pasirinkti būtent trumpą vestuvinę suknelę. Ir visai nesvarbu ar norite atidengti dailias kojas, ar parodyti fantastiškus aukštakulnius, pasirinkusios trumpą, dailią suknelę tikrai neprašausite pro šoną.

Trumpa suknelė gali būti ilgio ir su lig keliais, ir žemiau jų. Jeigu jūsų vestuvės yra labiau modernios, o oras žadama pasakiškas tokia suknelė suteiks ne tik išskirtinio įvaizdžio, tačiau ir patogumo, kuomet nereikės rūpintis žeme besivelkančiu sijonu. Tačiau, jeigu vis tik negalite apsispręsti tarp ilgos ir trumpos suknelės, šiuolaikiniai dizaineriai siūlo rinktis suknelę-transformerį. Tai suknelės, kurių ilgi sijonai tiesiog nusisega ir vakaro pabaigoje galite nevaržomai judėti jau su trumpa vestuvine suknele.

Plonos petnešėlės

Šis plonų petnešėlių trendas yra puikus dėl dviejų priežasčių: suknelės su plonomis petnešėlėmis apnuogina jūsų dekoltė sritį, šiek tiek krūtinę, raktikaulį ir rankas, taip suteikiant reikiamą, tačiau ne vulgarų seksualumą.

Na, o kita, ypač nuotakoms aktuali priežastis tai palaikymas. Daugybė nuotakų ieško suknelė be petnešėlių su širdelės formos iškirpte, tačiau atėjus šventei susiduria su tokia problema, jog suknelė ne visuomet patogiai laikosi ant krūtinės, slenka žemyn ir nuolat prašosi taisoma. Taigi ši tendencija ypač patiks toms nuotakoms, kurios siekia jaustis komfortiškai ir nenori baimintis dėl smunkančios suknelės.

Plunksnos

Plunksnos, kaip tendencija, galbūt niekad nebuvo įvertintos taip stipriai, tačiau artėjantį pavasario sezoną jos įsitvirtina tiesiog nepajudinamai. Tai tarsi papuošimai ar aksesuarai, kurie suteikia papildomo žavesio ir lengvumo jūsų įvaizdžiui. Šį sezoną plunksnos gali būti pateiktos labai įvairiai. Suknelė gali būti visa išsiuvinėta plunksnomis arba tai gali būti pavienė detalė dengianti krūtinę, sijoną ar kitą suknelės vietą.