raudoni bataiPirmoje dalyje pasakojome Jums apie proginių/vakarinių suknelių spalvas, raštus, atspalvius bei apie tai kaip pasirinkti tobulą proginę suknelę būtent pagal spalvas. Analizavome juodus apdarus, raudonus bei baltus, taip pat nepabijojome į dienos šviesą ištraukti įvairių raštų. Šiame straipsnyje pasakosime apie tobulos proginės/vakarinės suknelės “sudedamąsias dalis”.

1 žingsnis: Žiūrėkite kas “viduje”.
Kai jau nusprendėte kokia yra Jūsų bendrinė spalva (žr. 1 dalis), ieškokite savo proginės/vakarinės suknelės toliau. Vartykite žurnalus, internetinius puslapius, vaikščiokite po parduotuves. Pasidomėkite kokios medžiagos ir audiniai sudaro drabužius. Suteikite sau galimybę  eksperimentuoti su atspalviais ir audiniais. Spalva gali būti pagrindinis Jūsų aprangos akcentas, tačiau audinys yra toks pat svarbus, todėl  išbandykite įvairius variantus.

  • Tarkime, kad Jūs išsirinkote mėlynos spalvos proginę suknelę. Tačiau, viskas tuo nesibaigia. Kokio atspalvio suknelę pasirinkote: žydrai mėlyną ar tamsiai mėlyną? Jums įdomu koks santykis tarp suknelės spalvos ir medžiagos? Taigi, vieno atspalvio bei tam tikros medžiagos audinys krenta ne vienodai, storesnis audinys yra sunkesnis, todėl tamsios spalvos proginė suknelė iš sunkaus ir storo audinio gali atrodyti ne taip gerai, kaip tamsi suknelė iš lengvo ir plono šilko.

kaklo papuosalas2 žingsnis: Pasirinkite aksesuarus.

Perlai,  safyrai, smaragdai, deimantiniai arba dirbtiniai papuošalai – visa tai yra geras pasirinkimas. Nesivaržykite šioje sferoje – eksperimentuokite! Nenustebkite, jeigu pigesni papuošalai atrodys daug geriau, nei brangieji metalai,  kadangi ir pigūs aksesuarai gali pasiūlyti nuostabius pasirinkimus.

  • Pasimatuokite skirtingas poras auskarų, skirtingus vėrinius, šalikėlius ir skareles tiesiog parduotuvėje, kol matuojatės proginę/vakarinę suknelę. Galbūt Jūs nenusipirksite nė vieno papuošalo ar aksesuaro, tačiau tai suteiks Jums puikių idėjų kas Jums tiktų prie Jūsų proginės/vakarinės suknelės, o nuo ko bėgti šalin.
  • Jeigu Jūs jau esate nusižiūrėjusi būtent “tą” kaklo vėrinį, ir būtent “tą” porą auskarų ir Jūs tiesiog mirštate kaip norite juos segėti, laikykite visa tai Jūsų pagrindiniu akcentu. Pagal pasirinktus papuošalus ieškokite tinkančios proginės/vakarinės suknelės. Tikriausiai Jūs pagalvosite jog papuošalų derinti nereikia, tačiau Jūs klystate. Juk ilgi/kabantys auskarai ne visuomet tiks prie gilios iškirptės, o masyvus kaklo vėrinys prie itin gausiai puoštos proginės/vakarinės suknelės.

aksesuaras delnine3 žingsnis: Nepamirškite rankinės.
Niekas negali greičiau sugadinti Jūsų  išvaizdos nei prasta, kasdieninė rankinė, kurią tiesiog pagriebėte lekiant pro duris. Rankinė yra labai svarbus išvaizdos akcentas, tad pasirūpinkite, kad Jūsų rankinė būtų tinkama šventiniam vakarui. Prie nuostabios proginės/vakarinės suknelės dažniausiai reikėtų rinktis nedideles delnines, minkštos odos, velveto ar panašaus audinio rankinę.

  • Rankinių pasirinkimas yra be proto didelis: pažiūrėkite ką jau turite savo spintoje, kas madinga tą sezoną ir pasirinkite tokią rankinę, kuri būtų madinga bei praktiška. Juk moterys turi kažkur susidėti savo lūpų dažus, mobilųjį telefoną ir visus kitus reikalingus daikčiukus.

4 žingsnis: Pasirinkite batelius.
Pora nuostabių aukštakulnių ar kitokių, šventiniam vakarui tinkančių, batelių pora puikiai papildys Jūsų proginės/vakarinės suknelės vaizdą. Kalbant apie batelių spalvą, įsitikinkite jog jie derėtų prie bendros Jūsų išvaizdos. Jūs galite pasirinkti paprastus batelius, kurie tiesiog užpildys Jūsų išvaizdą ir palikti visą dėmesį suknelei arba Jūs galite rinktis ryškius batelius ir visą dėmesį sukoncentruoti į juos. Pabandykite žvilgančius raudonus aukštakulnius su trumpa juoda suknele, toks pasirinkimas bus unikalus bei elegantiškas.

  • Jeigu Jūs norite avėti basutes su atviru priekiu, Jūs turėsite pasidaryti pedikiūrą, kad būtumėte užtikrinta, jog Jūsų pėdos atrodo puikiai.

SANTA salono progines sukneles rasite čia.