kaip issirinkti tinkama nuometaVestuvinė suknelė tai nėra tiesiog suknelė, tai dalis moters esybės, lašelis jos ambicijų ir gabalėlis aistros. Vestuvinės suknelės kiekviena nuotaka ieško lyg lobio, kuriuo galės puikuotis visos ceremonijos metu. Tačiau norint atrodyti harmoningai, įsimintinai ir pribloškiamai reikėtų pasirūpinti ne tik vestuvine suknelę, tačiau ir visu nuotakos komplektu.

Aksesuarai yra neatsiejamas nuotakos grožio elementas vestuvių dieną, o vualis yra pats svarbiausias! Jis ne tik papildo ir sustiprina nuotakos įvaizdį, tačiau taip pat nupiešia dar didesnį tobulos nuotakos portretą. Keletas patarimų, Jums, mielos nuotakos, kaip išsirinkti tinkamą vualį, puikiai derintį prie Jūsų vestuvinės suknelės.

Pirmas dalykas ką Jūs turėtumėte padaryti tai gerai įvertinti savo suknelę ir jos stilių. Jeigu ji romantiška ir tradicinė galite rinktis nėrikiuotą arba įvairiai išsiuvinėtą vualį, tokio tipo vualis padės sustiprinti suknelės įvaizdį ir tuo pačiu ją papildys. Jeigu Jūs pasirinkote labiau rafinuotą, modernią suknelę arba ji pasiūta iš prašmatnaus audinio, turėtumėte rinktis paprastą vualį. Taip visų akys kryps į suknelę, o vualis bus kaip subtilus aksesuaras.
Renkantis vestuvinę suknelę, juk neperkate pirmos pasitaikiusios, Jūs norite pasimatuoti ne vieną , o keletą jų, tam, kad turėtumėte galimybę rinktis. Lygiai tas pats galioja ir renkantis  vualį. Jūs matuositės ne vieną, o keletą skirtingų, tam, kad turėtumėte iš ko rinktis ir galėtumėte matyti skirtingus vualio kritimo kampus bei vaizdą. Svarbiausia taisyklė renkantis vualį – jis turi būti tos pačios spalvos kaip ir suknelė, nes kitaip jis sugadins visą vaizdą.

Jeigu vualį Jūs norite dėvėti tik ceremonijos metu , tuomet ilgas nuometas Jums tiks idealiai. Jūs sukursite tobulą įvaizdį ir atrodysite nuostabiai.  Kitu atveju, jeigu ir pasibaigus ceremonijai Jūs norėsite jį dėvėti, geriausia išeitis – trumpas vaulis. Bet kuriuo atveju, ar nuspresite vualį pasilikti, ar jį nusiimsite, atsižvelkite į tai, kad jaustumėtės patogiai.

kaip issirinkti tinkama nuometa 2Prieš darantis bandomąją šukuoseną ir makiažą skirtą vestuvių dienai, Jūs jau turėtumėte būti nusprendusi kokį vualį dėvėsite per vestuves, kadangi pasirinktas vualis nulems Jūsų šukuosenos stlių ir sušukavimo būdą. Yra daugybė alternatyvų iš kūrių galite rinktis:

  • Jeigu Jūs nusprendėte plaukus rišti į aukštą kuodą, vualis turėtų būti vidutinio ilgumo.
  • Jeigu kuodą rišite žemai, trumpas vualis tiks geriau.
  • Jeigu Jūs turite ilgus plaukus ir pasirinkote įmantrią šukuoseną, rinkitės ilgą vualį. Norint ją parodyti, o ne uždengti,  vualis turėtų būti pritvirtintas po šukuose.
  • Tačiau, jeigu Jūsų plaukai yra trumpi, vualis turėtų būti dedamas  priešingai, ne po šukuosena, o virš jos.

Jūsų veido forma taip pat padės išsirinkti tinkamą vualį. Jeigu Jūsų veidos forma yra ovali, tuomet visų tipų vualiai Jums puikiai tiks. Tačiau, jeigu Jūsų veidas apvalios formos, ieškokite tokio vualio, kuris krenta ties Jūsų veidu. Kvadratinės formos veidui puikiai tiks trumpas vualis.

Lygiai tas pats galioja atsižvelgiant ir į kūno tipą. Aukštos merginos gali dėvėti visų tipų vualius. Viskas dėl ko jos turėtų rūpintis yra tai, kad vualis puikiai derėtų prie suknelės. Tačiau, trumpas vualis nėra tinkamiausias derinys, jeigu nuotaka žemo ūgio.

Pasitikėkite savo intuicija ir pojūčiais, paklauskite mamos ir draugės, ką jos mano apie Jūsų pasirinkta vualį, pasikonsultuokite su specialistais ir būsite gražiausia nuotaka savo vestuvių dieną. Neabejojame, jog pasirinksite teisingai ir atrodysite dieviškai.