ka turi zinoti kiekviena nuotaka prieš renkantis vestuvins sukneleVienas didžiausių galvosūkių su kuriuo susiduria kiekviena nuotaka, tai kaip susirasti savo tobulą vestuvinę suknelę. Vestuvinės suknelės ieškojimas gali pasirodyti puikus nuotykis, tačiau jis taip pat gali būti labai stresuotas ir varginantis procesas – ypač dėl to, kad nuotaka dažnai prasideda apsipirkinėti nuo savo apdaro pamiršdama ir kitas svarbias detales.

Jūs savo vaizuotėje turbūt jau turite savo svajonių suknelę, nuo tada kai jums buvo penkeri metukai.  Bet kita vertus, Jums gali nebepatikti idėja devėti baltą princesišką suknelę ir jaustis keistai bei nepatogiai. Svarbiausia atsipalaiduokite ir nepamirškite, kad šiandiena yra tiek daug skirtingų rūšių suknelių, kiek yra skirtingų rūšių nuotakų.

Kada pradėti ieškoti savo vestuvinės suknelės? Pirmiausia suraskite pakankamai laiko plano sudarymui. Yra viena paprasta taisyklė, kad jums reikės ne mažiau kaip šešių mėnesių, norint gauti norimą sunkelę laiku. Taigi idealiausiu atveju turėtumėte pradėti suknelę rinktis jau prieš devynis mėnesius ar net daugiau.

Planuokitės viską iš anksto. Skirkite sau kelias minutes ir pagalvokite apie tai, ko norite. Tai bus naudinga, kai leisitės į vestuvinių suknelių ieškojimo labirintą, todėl prieš tai turite jau žinoti: ne tik koks bus jūsų suknelės biudžetas, bet ir kokios suknelės modulio norite: trumpos, ilgos, su neriniais ar visiskai paprastos baltos suknelės, o gal raudonos ;).

Kad būtų patogu! Savo vestuvių dieną, Jūs beabejo norite atrodyti puikiai bei kerinčiai, bet jūs taip pat norite, kad būtų ir patogu šokti bei laisvai judėti nekalbant jau apie pozavimą prieš foto objektyvą.

Pirmausia pasvarstykite mintyse, kokia turėtų būti Jūsų vestuvinė suknelė- pavyzdžiui, apsvarstyte suknelės ilgį , siluetą ar ji bus undinėlės formos ar lengvai krentanti, paprasto silueto. Jei esate iš tų, kurios mėgsta šokti iškėlusios rankas į orą galbūt be petnešėlių suknelė yra ne pats tinkamiausias variantas.

Ieškokite vestuvinės suknelės kuri būtinai atitiktu ir paryškintu, Jūsų, kūno formas. Gerai pagalvokite apie savo kūno tipą ir kokios rūšies suknelės paprastai vilkite. Pažiūrėkite kokias sunkeles nuolatos nešiojate ir kokios suknelės leidžia Jums jaustis gerai bei pasitikėti savimi ir tada ieškokite panašaus silueto vestuvės suknelės. Jei žadate suknelę pasisiūti, įsitikinkite, kad Jūs suderinote matavimo grafiką ir galimybes atlikti koregavimus.

Norint sutaupyti pinigų. Jei nenorite išlaidauti, atminkite, kad pati brangiausia suknelė nebūtinai bus pačios geriausios kokybės. Daugelis nuotakų norėdamos sutaupyti renkasi savo drabužį suknelių nuomos salone ar perką suknelę iš antrų rankų ir taip sutaupo nemažai pinigėlių.

Bet visų svarbiausia prisiminti, kad tai yra Jūsų šventė!. Dėvėkite absoliučiai viską, kas tik leis Jums pasijusti laisvai ir nevaržomai. Bei nepamirškite smagiai praleiskiti laiką  ieškant savo svajonių vestuvinę suknelę.