vakarine sukneleJOVANI “Auksiniai gaubliai 2015” apdovanojimuose!

Ką tik praūžė kasmetinis “Auksiniai gaubliai 2015” apdovanojimų festivalis Los Angele, Kalifornijoje. Auksinis gaublys –
tai Jungtinės Amerikos Valstijose įteikiami apdovanojimai, skirti filmams ir TV laidoms. Nuo 1944 metų juos įteikia Holivudo užsienio spaudos asociacija (HFPA). Apdovanojimai įteikiami kiekvienų metų pradžioje.

Apdovanojimų sezonas jau įsibėgėjo! Tad pažvelkime į pasaulines žvaigždes, kurios dėvėjo nepaprastus JOVANI kūrinius festivalyje “Auksiniai gaubliai 2015”. Festivalis vyko dar prieš akimirką, 2015 sausio 11 dieną.

Emmy apdovanojimo laimėtoja, kostiumų dizainerė JANIE BRYANT atrodė pritrenkiančiai su raudona, efektinga žemę siekiančia JOVANI 21492 suknele. J. Bryant yra AMMY apdovanojimo nugalėtoja, kostiumų dizainerė, gerai žinoma dėl savo kostiumų, kuriuos sukūrė TV šou “Mad Men”. Jos darbai buvo cituojami kaip turintys įtakos tokiems dizaineriams kaip Michael Kors, Vera Wang, Prada, Marc Jacobs ir kt.

Jungtinių Amerikkos Valstijų super modelis, aktorė ir verslininkė BEWERLY JOHNSON atrodė stulbinančiai su aukso ir juodos spalvų kombinacijos JOVANI 21667 vakarine suknele. Su ja modelis pasirodė vakarėlyje, kuris vyko po “Auksinių gaublių 2015” apdovanojimų. Beverly Johnson pakeitė istoriją, kuomet tapo pirmuoju afroamerikiečių modeliu patekusiu ant Amerikos VOGUE viršelio 1974 metais.

Lotynų Amerikos televizijos heroje, Puerto Riko orų pranešėja ir žurnalistė JACKIE GUERRIDO taip pat atrodė fantastiškai su aukso spalvos, dekoruota karoliukų aplikacijomis JOVANI 20155 suknele “Art the Elysium” “Auksinių gaublių” vakarėlyje. 2004 metai J. Guerrido buvo pavadinta „Gerosios vilties Ambasadore” Puerto Rike. 2010 metais mergina dalyvavo šokių projekte ir užėmė antrąją vietą.

Visą JOVANI proginių suknelių kolekciją galite rasti čia