melyna suknelePakvietimas į vestuves yra puikiausia priežastis vilkėti ilgą vakarinę suknelę. Galimybių vilkėti stulbinančią vakarinę suknelę pasitaiko ne kiekvieną dieną, o juk taip norisi tokia pasipuošti! Juk ne visuomet į vakarėlį ar šventę galite atvykti su efektinga, žemę siekiančia suknele. Tam prieštarauja ir atitinkamas šventės aprangos kodas, šventės vieta ar kitos aplinkybės. Tad pasinaudokite proga gavus pakvietimą į renginį, vakarėlį ar vestuves ir atrodykite tarsi princesė!

trys suknelesŠiais laikais yra begalė būdų kaip suspindėti vakarėlyje pasirinkus tinkamą suknelę. Mes Jums pristatome keletą nepakartojamų vakarinių suknelių su skirtingomis iškirptėmis, papuošimais, kirpimais ir formomis. Mes esame įsitikinę, jog Jūs tiesiog pamilsite jas visas.

Jūs tikrai nesuklysite pasirinkusi nakties mėlynumo suknelę (1), kadangi ši spalva pilna stiprybės ir energijos, o taip pat žavesio ir paslapties. Tokio tipo suknelę derinkite su aukso spalvos aksesuarais bei nedidele rankine. Patikėkite, atrodysite pribloškiamai.

Jeigu Jūs turite auksinę odą ir šviesius plaukus, mes rekomenduojame kūno spalvos suknelę (2). Pritaikius dūminį akių makiažą ir neutralia spalva padažytas lūpas Jūs būsite tobula viešnia. Diskretiška išvaizda yra kartu ir rafinuota išvaizda, tokio tipo spalva kaip “nude” suteikia elegancijos, santūrumo ir prabangos įspūdį, tad nepastebėta tikrai neliksite!

Žalia (3) tai vilties spalva ir, sutikite, atrodo nuostabiai. Tai originali spalva ir Jūs drąsiai galėti pridėti spalvų avėdamos kitokius batelius, turėti kitokios spalvos rankinę/delninę ir taip suteikti dar daugiau žavesio šiai suknelei.

raudina sukneleTačiau, jeigu Jums nepatinka tamsi mėlyna ar nenorite būti blanki, drąsiai rinkitės raudoną suknelę (4). Jeigu norite atrodyti dar efektingiau su tokia suknele, sukelkite plaukus aukštyn, o aksesuarų naudokite minimaliai. Suknelės spalva atliks visą darbą, kadangi ir be aksesuarų ji atrodo pritrenkiančiai, tad užteks poros gražių auskarų ar delikačios apyrankės ir vualia! Jūs pasiruošusi.

Kaip visada, suderinus tinkama aprangą Jūs atrodysite harmoningai ir tvarkingai; tinkami aksesuarai, puikus makiažas ir Jums tinkanti šukuosena visada atneš geriausius rezultatus.

Tačiau, jeigu abejojate visada prisiminkite: daugiau yra mažiau, ypač kalbant apie šias sukneles, kadangi jau pačios suknelės yra pakankamai stulbinančios, todėl nereikėtų jos apkrauti papildomais aksesuarais.

Visą PRONOVIAS FIESTA vakarinių suknelių kolekciją rasite čia.