Niujorkas visuomet yra gera idėja, ypač kai kalbama apie kasmetinį PRONOVIAS šou, kuris buvo surengtas spalio 7-tąją, „New York Bridal Fashion Week“ metu. Didžiausiame Jungtinių Amerikos Valstijų mieste Niujorke, PRONOVIAS pristatė naujausią 2018-tųjų metų Atelier Pronovias vestuvinių suknelių kolekciją. Naujos kolekcijos pristatymas vyko simbolinėje vietoje, 583 Park Avenue, ten pat, kur prieš dvejus metus vyko PRONOVIAS šou. Kaip ir kiekvienas PRONOVIAS šou, šis kolekcijos pristatymas sulaukė daugybės ovacijų ir susižavėjimo, todėl skubame pasidalinti svarbiausiomis šio renginio detalėmis.

Didžiojo renginio metu, pirmosios eilės vietas užėmė specialūs, kviestiniai svečiai. Renginį stebėjo aktorė Katie Cassidy, dainininkė Jessi Malay, žymios blogerės  Mary Seng ir Rachel Zeilic. Taip pat modelis Renata Zanchi, žurnalistė ir visuomenės veikėja Andy Adler.

Tarp 15 modelių, kurie žingsniavo veidrodiniu podiumu, buvo ir 2018-tųjų metų  žvaigždė, naujos PRONOVIAS kampanijos veikėja Hanna Verhees, taip pat top modelis Keke Lindgard, Vika Falileeva bei Darya Kostenich.

Visi pasirodymo svečiai galėjo susipažinti su naujausiomis vestuvinių suknelių tendencijomis iš arti ir pajausti kolekcijos asmeniškumą bei intymumą už kurį atsakingas buvo PRONOVIAS kūrybos direktorius ir kolekcijos autorius Hervé Moreau.

Naujoje PRONOVIAS kolekcijoje gausu suknelių, kurios žaidžia su siluetais ir naujoviškais modeliais, nuo undinėlės silueto iki dizainų su daug apimties turinčiomis suknelėmis.

Suknelės pagamintos iš organzos, krepo, minkšto satino ir Prancūziškų nėrinių, o visa tai vainikuojama baltų brangakmenių siūviniais, kurie suteikia kolekcijai išskirtinį rafinuotumą ir delikatumą.

Barselonos širdyje esančioje dizaino studijoje, kuriami tokie modeliai, kurie vestuvių dieną nuotakai suteiks begalinio spindėjimo ir išskirtinumo.

Tai buvo dar viena įspūdingo grožio, 2018-tųjų metų Atelier Pronovias kolekcija, kuri jau netrukus pasieks ir mūsų saloną. Tai nauji modeliai ir naujos galimybės viso pasaulio nuotakoms atrodyti stebuklingai ir vestuvių dieną padaryti tiesiog neužmirštama švente visam gyvenimui.

Na, o su PRONOVIAS ir Atelier PRONOVIAS kolekcijomis galite susipažinti mūsų svetainėje.

Norite pasiteirauti? Susisiekite