spring 20152015 metų MAGGIE SOTTERO pavasario kolekcija SNEAK PEEK

Visai neseniai viena garsiausių pasaulyje vestuvinių suknelių firma MAGGIE SOTTERO turėjo susikrauti savo krepšius ir vyktį į Los Andželą, kur debiutavo su savo naująja 2015 metų vestuvinių suknelių pavasario kolekcija. Mes nekantraujame pasidalinti su Jumis šios nuostabios MAGGIE SOTTERO 2015 metų pavasario kolekcijos SNEAK PEEK įspūdžiais.

MAGGIE SOTTERO 2015 metų pavasario kolekcija pristato permatomo audinio elementus puoštus prabangiomis detalėmis, taip pat užburiančiai laisvus bei romantiškus siluetus. Kolekcijoje dominuoja nežemiški ir itin lengvi nėriniai, šifono ir organzos deriniai su dekadentiškais perlais. Žvilgsnius prikausto žėrintys Svarovski kristalai ir trimačiai papuošimai, kurie sukuria gilumo įspūdį, struktūrą ir papildomą dozę dramos. Pagal užsakymą kurti rankų darbo nėriniai, meisriškai puošti karoliukais yra unikalūs ir skirtingi, jie puikiai įkūnija modernios nuotakos įvaizdį.

Seksualiai, elegantiškai, rafinuotai nuotakai puikiai tiks SOTTERO ir MIDGLEY kolekcija. Nuostabios suknelės dekoruotos opalo ir sidabro karoliukais, perlais ir Svarovski kristalais, rankomis siūtais unikaliais ir sudėtingais raštais. Pustų suknelių modeliai bei audiniai svyruoja nuo pūsto minkšto tiulio iki klasikinio, įspūdingo šilko ir brokato (audinys iš šilkinių siūlų su piešiniu ar ornamentu, kuris išsiuvinėtas iš auksinių ar sidabrinių siūlų). Audiniai yra minkšti ir malonūs odai, kerintys ir pasiruošę raudonąjam kilimui.

Laisvos sielos nuotakoms, mes nekantraujame pristatyti debiutinę dizainerės Desiree Hartsock kolekciją! Sumaišius šios dizainerės aistrą gamtai ir meilę Art Deco stiliui su MAGGIE SOTTERO kūriniais, debiutuoja nuostabi kolekcija, puikiai tinkanti moderniai tradicinei bei bohemiškai nuotakai.