Atraskite PRONOVIAS ir Atelier PRONOVIAS 2019 prieš vestuvinių suknelių kolekcijas-1

PRONOVIAS ir Atelier PRONOVIAS 2019 prieš vestuvinių suknelių kolekcijos jau yra prieinamos PRONOVIAS parduotuvėse ir taip pat randamos PRONOVIAS tinklalapyje. O jūs ar jau radote savo svajonių suknelę? Siūlome susipažinti su naujausiomis PRONOVIAS vestuvinių suknelių tendencijomis 2019 – tiems metams.

 

Naujasis Atelier PRONOVIAS 2019 dizainas buvo kruopščiai kuriamas ir apgalvotas iki smulkiausių detalių, kad tai būtų tikra kiekvienos nuotakos svajonių suknelė. Ateinančių 2019 – tųjų metų tendencijos atsispindėjo kiekvienoje suknelėje, o kartu ir visoje kolekcijoje.

Šilkas, krepas, tiulis ir šifonas: be visų prabangių šioje kolekcijoje naudojamų audinių Prancūziški nėriniai yra vienas šios kolekcijos vinių. Suknelių siuvimui PRONOVIAS, kaip visuomet, renkasi aukščiausios kokybės audinius ir taip išlaiko kolekcijos esmę. Prancūziški nėriniai yra būtent tai, kas šioje kolekcijoje tiesiog dominuoja. Viena tokių suknelė HADDA. Ar gi ji ne įspūdinga?

Moteriškas ir jausmingas dizainas: vadinamasis empire cut – susiaurėjimas ties juosmeniu – yra vienas geriausių būdų pabrėžti moterišką siluetą ir eleganciją. Tokio dizaino A linijos suknelės šioje kolekcijoje yra tiesiog įspūdingos. Tokį suknelių dizainą įkvėpė mada atkeliavusi iš viduramžių, kuomet moterys puošdavosi suknelėmis su korsetais ir plačiais sijonais, kurie susiaurėdavo ties juosmeniu. Ką manote apie šią HIGUERA suknelę be rankovių, kuri lengvai nuvilnija iki pat žemės? Modelis tiesiog tobulas!

Detalės, kurios prideda suknelei judesio: lengvos plunksnos, delikatūs dekoruoti krašteliai ir 3D gėlių aplikacijos ties kaklo linija, kurios tiesiog transformuoja suknelę į išskirtinį meno kūrinį. O kokia Jūsų šios kolekcijos detalė yra mėgiamiausia? Ar Jums patinka tokios gėlių detalės ant HYDRA suknelės?

O kas gi naujo apie PRONOVIAS 2019 prieš vestuvinių suknelių kolekcija? Šiais metais ši kolekcija siūlo suknelių modelius tinkančius ne tik kiekvienai nuotakai, tačiau ir kiekvienam vestuvių stiliui. Atraskite savo mėgstamiausią!

BOHEMIŠKAS STILIUS: Ar Jūs esate bohemiška nuotaka? Boho stiliaus sukneles yra įprasto stiliaus ir kupinos judėjimo. Gilios iškirptės nugaroje, delikačios, vintažo įkvėptos garbanos ir skaidrūs audiniai yra raktas, kuriuo atrakinsite bohemiško stiliaus skrynią. Gėlės ir nežemiškos detalės yra tarsi paskutinis prisilietimas prie šių suknelių, įkvėptų pavasario, vasaros ir paplūdimio vestuvių. Na, pavyzdžiui ši EDERNE vestuvinė suknelė. Ar gi ji ne bohemiška?

ROMANTIŠKAS STILIUS: šis stilius atstovauja sukneles turinčias didelės apimties sijonus, subtilius nėrinius ir papuošimus ant kaklo ar nugaroje. Ar Jūs svajojote apie suknelę iš pasakos? ELODIJOS suknelė tikriausiai iš ten ir atkeliavo.

KLASIKINIS STILIUS: labiau tradicinės nuotakos taip pat ras sau tinkančius modelius. Šioje kolekcijoje gausu suknelių iš nėrinių, mikado šilko ar organzos. Ilgais šleifais ir įspūdingais sijonais. Ką manote apie gražuolę ELCIRA?

MODERNUS STILIUS: seksualios nuotakos, kurios ieško labiau žemiško stiliaus suknelės, taip pat ras iš ko rinktis. Minimalistinis undinėlės siluetas, pabrėžiantis moterišką figūrą, elegantiškas krepas ir gili V formos iškirptė – tai yra šiuolaikinės, modernios suknelės apibrėžimas. Mes sakome TAIP šiai moderniai ENELSA vestuvinei suknelei

Naujoji PRONOVIAS 2019 vestuvinių suknelių prieš kolekcija leis nuotakoms išlikti ištikimoms savo asmenybei ir padės atrasti tokią suknelę, kuri tarsi bus pasiūta išskirtinai Jums. O kokia nuotaka esate Jūs? Moderni? Bohemiška, o galbūt labiau tradicinių pažiūrų? Naujoji kolekcija sužavės kiekvieną Jūsų. Naujienos jau greit ir salone SANTA!