Ar aš galiu dėvėti ilgą suknelę vestuvėse, kurios vyksta dieną? Tikriausiai daugybė vestuvių viešnių yra uždavusios sau šį klausimą, kuomet pradeda šventinės suknelės paieškas. Taip yra todėl, kad dažnai vestuvių etiketas ir mados tendencijos tiesiog nesutampa. Šiandiena mes padėsime Jums išspręsti šią problemą, pateikdami Jums keletą esminių dalykų. Pradėkime!

18664287_10155344269544747_7175610455234573286_n

Vieną dieną nuo savo draugų gaunate pakvietimą į vestuves. Jį atidarote ir siurprizas! Ten pranešama, jog vestuvės vyks ryte. Tikriausiai pirmasis klausimas, kuris šauna Jums į galvą yra: “Ir ką gi aš dėvėsiu?”. Ar vestuvėms, kurios vyks dienos metu aš galiu rinkti ilgą suknelę? Atsakymas: griežtai laikantis etiketo taisyklių, ilga suknelė dienos metu vykstančiose vestuvėse yra nepriimtina: viešnios tokiose vestuvėse turėtų dėvėti trumpesnes sukneles, o ne ilgas, kurios yra skirtos vakare vykstančioms vestuvėms.

Tačiau, kaip jau ir minėjome anksčiau, nors šių etiketo taisyklių anksčiau buvo laikomasi ypač griežtai, šiandiena net ir dienos metu vykstančiose vestuvėse galime pamatyti moterų su ilgomis suknelėmis, kombinezonais ar kitokiais šventiniais rūbais. Šiomis dienomis tradicines etiketo taisykles, keičia modernus požiūris į stilių ir madą.

Ilgos suknelės yra skirtos vakaro metu vykstančioms vestuvėms, tačiau šiomis dienomis, tokios suknelės gali būti dėvimos ir dienos metu švenčiamai šventei. Tačiau, nepamirškite, jog tokia suknelė turi atitikti šventės vietą ir atmosferą. Jeigu vestuvės vyksta paplūdimyje, jūs drąsiai galite vilkėti lengvą, besiplaikstančią suknelę, tačiau, jeigu tai bažnytinė ceremonija Jūsų pasirinkta ilga suknelė turėtų būti subtilesnė ir formalesnė.

GlasgowGLASGOW

Vestuvių viešnios, kurios nusprendė vestuvėse vykstančiose dienos metu vilkėti ilgą suknelę, turėtų įsidėmėti keletą svarbių patarimų, tam, kad susikurtų tobulą įvaizdį:

  • Nepersistenkite su aksesuarais. Pasirinkite paprastus ir (arba) minimalistinius papuošalus, kurie užbaigtų Jūsų įvaizdį;
  • Rinkitės šviesių spalvų suknelę su drapiruotėmis, tam, kad jaustumėtės patogiai ir atrodytumėte gražiai;
  • Šviežios ir gyvevos spalvos būtų idealus pasirinkimas.
  • Blizgančias sukneles palikite vakaro metu vykstančioms vestuvėms, kuriose jos galėtų žibėti ryškių šviesų apsuptyje;
  • Jūsų pasirinkta suknelė vestuvėms dienos metu gali turėti keletą puošnių siųvinių, karoliukų ar kitokių papuošimų, tačiau tai neturėtų būti ypač prašmatni suknelė;
  • Galite susirasti suknelę su gėlių siūviniais, kurie yra ypač populiarūs šį sezoną ir pridėkite šiek tiek smagumo savo įvaizdžiui;
  • Pasirinkite tokius batelius, kurie geriausiai tiktų vestuvėms į kurias Jūs buvote pakviesta. Galbūt Jums reikėtų avėti klasikinius aukštakulnius, jeigu tai labiau elegancija dvelkiančios vestuvės, o paplūdimio šventei ar šventei sode geriau pirmenybę teikti puošnioms basutėms;
  • Taip pat vestuvėms dienos metu rinkitės lengvą ir natūralų makiažą bei šukuoseną.

GlobalGLOBAL

Naujoji 2018 – tųjų metų PRONOVIAS vakarinių suknelių kolekcija pasirūpino, jog visos vestuvių viešnios, kurios trokšta net ir dienos mtu vykstančioms vestuvėms apsivilkti ilgą suknelę, pasirūpino, jog Jūs turėtumėte iš ko rinktis. Kiekviena dizainas yra karščiausių tendencijų atspindys. Gremia, Green, Glaciar, Grafito  – tai tik keletas išvardintų suknelių, kurios tobulai tiks vestuvėms dienos metu. Lengvos, šviesios ir stilingos. Su viena šių suknelių atrodysite elegantiškai ir moteriškai, ir tikrai pataikysite į vestuvių šventės stilių.

18739818_10155360094254747_7602653517891886755_n RRSS-Sitges-BPT-GREEN-GRANADA_01-683x1024
GREEN and GREGARIA

Naujoje PRONOVIAS kolekcijoje taip pat yra ir suknelių puikiai tinkančių vakare vykstančioms vestuvėms. Taigi, jeigu pakvietime radote informaciją, jog vestuvių šventė vyks vakare, galite rinktis iš tokių suknelių kaip Gregaria, Grenada, Global, Glasgow, Grata ir daug kitų.

GrataGRATA

Nesvarbu kokioje vestuvių šventėje dalyvausite. Ar šios vestuvės vyks dieną ar vakare; dvare ar sode; žiemą ar vasarą. Visais atvejais mes surasime Jums tobulą šventės apdarą, kuris Jūs pavers tikra vakaro dama ir elegantiška vestuvių viešnia.

Naująją 2018 – tųjų metų PRONOVIAS vakarinių suknelių kolekciją rasite čia