Suknelių nuomos salonas Vilniuje

APSILANKYMAS SALONE

1. MATAVIMOSI SĄLYGOS

1.1. SUKNELĖS IŠSIRINKIMAS

Mes suprantame, kad išsirinkti suknelę – ilgai trunkantis, tinkamo dėmesio reikalaujantis procesas, todėl savo potencialiems klientams mes siūlome pasruosti salono apsilankymui. Būsime dėkingi, jeigu jūs pasiruošite matavimuisi ir atsargiai elgsitės su suknele.

Atsižvelgiant į tai, kad salonas SANTA  siūlo labai platų asortimentą, suknelę geriausia išsirinkti  oficialiame salono tinklalapyje arba kataloguose salone. Matavimuisi parenkami 5-6 vestuvinių suknelių modeliai. Aksesuarai parenkami juos jau derinant prie išsirinktos suknelės.

Iš pradžių konsultantas kartu su Jumis peržiūrės katalogus, užduos klausimus dėl pageidavimų bei, remdamasis savo patirtimi ir aktualių sezono mados tendencijų išmanymu, pasiūlys kelis apdarus. Mums labai padėsite, jei ateidamos į saloną Jūs turėsite tam tikrą įsivaizdavimą apie Savo vestuvinę suknelę – siluetas, spalva, kainų ribos. Iš anksto su šeima aptarsite biudžetą, kurį Jūs skirsite nuotakos vestuviniam apdarui, taip pat apsispręsite, ar Jūs norite įsigyti savo apdarą, ar norite jį išsinuomoti. Atėję į saloną Jūs konsultantui turite pranešti, kokią suknelę reikia parinkti: pirkimui ar nuomai. Būtina sudaryti labiausiai patikusių mūsų tinklalapyje pateiktų  suknelių sąrašą (5-6 modelius).

Išsirinkus suknelę, mes parinksime aksesuarus – nuometą, diademas, gėles, pirštines ir t.t. – ir pamatysime galutinį vaizdą.

Galbūt Jums bus įdomu sužinoti, kad keičiant kolekcijas, mūsų salone vestuvines sukneles (iš nuomai skirtos kolekcijos) galima įsigyti už praktiškai nuomos kainą! Mes nuolatos rengiame akcijas ir suteikiame nuolaidas kai kuriems vestuvinių suknelių modeliams! Sekite mūsų naujienas „Facebook“. Teiraukitės konsultantų!

1.2. PASIRUOŠIMAS MATAVIMUISI

Sniego baltumo ploniausių nėrinių vestuvinės suknelės, išsiuvinėtos rankomis – tai meno kūriniai, kuriuos liesti reikia labai rūpestingai ir atsargiai. Mes būsime dėkingi, jeigu pasirengsite matavimuisi ir būsite atsargios su suknele.

2. SUKNELĖS PRITAIKYMAS FIGŪRAI

Kiekviena nuotaka individuali ir nepakartojama. Beveik visada vestuvinę suknelę reikia pritaikyti figūrai. Išsinuomota suknelė pritaikoma prieš kelias dienas iki iškilmių, įsigyta – iš anksčiau. Nusiteikite, kad salone Jums teks praleisti kažkiek laiko, tikriausiai ateiti dar kartą. Per galutini primatavima Su savimi Jūs privalote turėti vestuvėms skirtą apavą . Su Jumis dirbs aukšto profesionalumo pritaikymo specialistas.

3. SUKNELĖS PASIĖMIMAS

Iš anksto paskirtą dieną ir valandą, paprastai iškilmių savaitės ketvirtadienį arba penktadienį, Jūs atvažiuojate pasiimti suknelės (jeigu pasirinktas suknelės nuomos variantas). Šiam laikui ji bus išvalyta, išlyginta ir kartu su visais aksesuarais parengta atiduoti. Atsisveikindami mes Jums duosime kelis patarimus ir rekomendacijas, kaip elgtis su suknele iki vestuvių ir vestuvių metu.

4.KAIP ELGTIS SU SUKNELE VESTUVIŲ METU

4.1. KAIP UŽSIVILKTI SUKNELĘ

Rekomenduojame suknelę išimti iš apmovo ir pakabinti ją ant pakabos kuo aukščiau, kad ji išsitiesintų. Taip pat pataisykite ir šleifą. Suknelės nereikia lyginti, tinkamą išvaizdą ji paprastai įgauna kabėdama ant pakabos. Suknelę vilkitės per kojas, kad ant jos nepatektų makiažo ir kad nesugadintumėte šukuosenos. Po to po suknele užsivilkite pasijonį.

4.2. PATARIMAI DĖL AKSESUARŲ

Nuometą rekomenduojame išimti iš apmovo ir pakabinti jį ant pakabos kuo aukščiau, kad nesusiglamžytų. Batus reikia „pravaikščioti“ anksčiau, kad vestuvių dieną jaustumėtės patogiai. Patariame su savimi pasiimti kelias poras atsarginių kojinių (jos lengvai plyšta po tiulio pasijoniais).

4.3. AUTOMOBILYJE

Į automobilį sėskitės nugara iš tos pusės, iš kurios Jūs išlipsite. Jeigu suknelė yra su saga prisegtu šleifu, visada, kai sėdatės, šleifą patraukite šiek tiek aukštyn, kad neįtemptumėte kilpelės ir jos nenutrauktumėte.

4.4. BŪKITE ATSARGIOS

Imdamos gėles iš svečių, būkite atsargios – nespauskite jų prie suknelės!

Visada būkite atsargios, kai greta Jūsų atkemša šampano butelį, pilsto raudoną vyną ir kitus spalvotus gėrimus, taip pat kavą ir arbatą!

Iš anksto paprašykite, kad jaunikis staiga negriebtų ant rankų ir apskritai Jūsų atžvilgiu nedarytų staigių judesių!

Sėdėdamos prie šventinio stalo, visada kelius uždenkite servetėle!

Lipdamos laiptais ir eidamos pieva suknelę prikelkite!

Pasirūpinkite, kad nuotakos automobilis būtų gerai išvalytas. Venkite mazuto ir automobilių tepalo dėmių, kurių daugybė automobilių stovėjimo vietose!

Pagarbiai SANTA SALONAS