Kiekvienais metais dizaineriai ir mados namai pristato naujas proginių ir vakarinių suknelių kolekcijas, kurios nejučia padiktuoja ir to sezono tendencijas. Taip parduotuvės pasipildo naujais, dizainerių įkvėptais modeliais, o klientės turi orientyrą kokių suknelių dairytis drabužių parduotuvėse ir salonuose. Jeigu, tarsi tikra mados guru, sekate karščiausias tendencijas, tikriausiai išsirenkant proginę ar vakarinę suknelę bėdų neturite. Tačiau toms, kurios nenori suklysti, siūlome susipažinti su 6 karščiausiomis šių metų vakarinių suknelių tendencijomis.

 1. Metalo atspalviai
  Metalinių atspalvių suknelės šiais metais dažnai buvo pastebimos ir ant podiumų, ir ant raudonojo kilimo. Nors metalo spalvos suteikia sunkumo, tačiau tuo pačiu jos išsiskiria elegancija ir prabanga. Metalo atspalvius padeda sukurti įvairūs blizgučiai, žvyneliai ar kitos detalės. Todėl tokią suknelę pasirinkus vakarinei šventės daliai tikrai neliksite nepastebėta.

 1. Pastelinės spalvos
  Pastelinės spalvos, tikriausiai, visuomet bus madingos, todėl ši tendencija ir šį sezoną yra ant bangos. Pasirenkant pastelinių spalvų suknelę niekada nesuklysite. Tokios spalvos nėra iššaukiančios ar drąsios, todėl puikiai atrodysite ir vestuvėse, ir smagiame vakarėlyje, jubiliejuje ar iškilmingoje šventėje. Pastelinių spalvų suknelę drąsiai galite rinktis ir šventėms dienos metu, ir toms, kurios vyksta vakare.

 1. Velveto prisilietimas
  Velvetas pastaruoju metu išgyvena savo aukso amžių. Tai ypač seksualus ir prabangus audinys, kuris nuostabiai atrodo ant moters kūno. Velveto audinys yra šiek tiek storesnis, todėl tokia suknelė geresnis pasirinkimas bus vakaro metu, nei šventei karštą dieną. Su velveto audinio suknele, neabejojame, jog atrodysite ypač rafinuotai ir elegantiškai.

 1. Apnuoginta nugara
  Šį sezoną taip pat nesuklysite pasirinkdama ir suknelę su atviresne nugara. Šiltajam metų laikui tokia suknelė bus ypač puikus pasirinkimas. Kadangi vakarui dažniausiai pasirenkamos ilgos suknelės uždengiančias kojas, nebijokite šiek tiek atidengti kitos kūno vietos. Tai galėtų būti rankos arba nugara. Na, o suknelė su gilia iškirpte nugaroje jus pavers tikra vilioke.

 1. Blizgučiai
  Blizgučiai šį sezoną taip pat ant bangos, todėl nebijokite išsiskirti ir sublizgėti. Blizgios suknelės atrodo labai šventiškai ir tobulai tiks vakarui. Šventei dienos metu galite rinktis lengvesnes, mažiau išsiskiriančias progines sukneles, tačiau vakarinei šventės daliai blizgi suknelė bus tobulas pasirinkimas.

 1. Pūsta suknelė
  Galime pastebėti, jog pūstos suknelės ir vėl dominuoja moterų pasirinkimuose. Didelės apimties tiulio sijonai madingi ne tik tarp nuotakų, tačiau šį sezoną toks pasirinkimas tobulai tiks ir vakarui. Suknelės su pūstais sijonais tikriausiai nelabai tiks formalioms ar iškilmingoms šventėms, tačiau jeigu jūs esate abiturientė ir laukiate mokyklos išleistuvių šventės, ar vasaros metu nusimato jubiliejus – pūsta suknelė gali būti išties puikus pasirinkimas.

Visa proginių suknelių kolekcija čia

Visa vakarinių suknelių kolekcija čia