vestuves ziemaLietuvoje vestuvės žiemą dar nėra tokios populiarios kokios galėtų būti. Mūsų žiemos būna be proto gražios ir baltos, todėl šventė turėtų būti išties romantiška ir nepamirštama. Vieni jaunavedžiai negali pamiršti svajonės apie vestuves paplūdimyje, kiti tiesiog bijo ir pagalvoti apie idėją, organizuoti vestuves, kuomet už lango pilna sniego ir yra taip šalta. Dar viena priežastis, kodėl jaunieji atsisako idėjos apie žiemos vestuves yra tam tikri mitai sklandantys mūsų visuomenėje. Taigi, kokie jie?

1. Žiemos vestuvių dekoras – Kalėdos.

Kokios jums kyla mintys, kuomet galvojate apie vestuves žiemą? Daugumai jaunavedžių vestuvės žiemą asocijuojasi su didžiosiomis metų šventėmis. Atrodo, jog vestuvėse žiemą dekoras turi būti labiau Kalėdinis, nei tinkantis vestuvėms. Jums nebūtina salės centre statyti didžiulės eglės, taip pat nebūtina visų langų apkabinti mirksinčiomis lemputėmis. Susikurkite savo žiemos vestuvių pasaką. Padarykite jas ne Kalėdines, o stebuklingai baltas ir romantiškas. Ieškokite vietos su židiniu, uždekite daugybę žvakių ir pamirškite visas Kalėdines dekoracijas.

2. Per daug šalta rengti ceremoniją lauke.

Tai yra pats didžiausias mitas koks tik gali būti. Niekas per pusvalandį tikrai nesušals. O ir jūs – taip pat. Jeigu nusprendėte atšokti vestuves žiemą, mes net gi patartumėme rengti ceremoniją lauke. Tik reikėtų tam išsirinkti tinkamą vietą. Ieškokite tokios vietos, kurioje atsiveria nepaprastai žiemiški gamtos vaizdai, apsnigti medžiai ar užšalę ežerai. Žiemą gamta atrodo išties magiškai, todėl neišsigąskite šaltuko. Parūpinkite svečiams pirštines, o patys tiesiog šilčiau apsirenkite. Nuotakai reikėtų dėvėti uždarus batelius ir vilkėti kažką šilto, o jaunikiui tiesiog apsivilkti paltą. Ceremonija juk netruks amžinybę.

3. Gėlių pasirinkimas labai ribotas.

Kiekvienas floristas jums patars savo vestuvėms rinktis sezonines gėles. Sezoninės gėlės yra šviežesnės, pigesnės ir labiau prisitaikiusios prie aplinkos. Tačiau, kokios tos gėlės yra žiemos sezono, jeigu visa motina žemė yra pasidengusi baltu sniego patalu? Ar tikrai taip pagalvojote? Klystate. Tai dar vienas mitas. Jūs galite rinktis raudonąsias Puansetijas, visada madingas rožes arba pirmąsias pavasario gėles (jeigu vestuvės sausį ar vasarį) tulpes, žibutes ar pakalnutes. Taip pat nepamirškite, jog šiandieniame pasaulyje galite gauti gėlių iš bet kurio pasaulio krašto ir kokių tik norite.

4. Trumpoms pamergių suknelėms – NE!

Tai dar vienas mitas, kurį turėtumėte pamiršti, nes trumpos pamergių suknelės, net ir žiemą, yra geras pasirinkimas. Juk kokteilinės suknelės tinkančios pamergėms vasarą ir žiemą liks tokiomis pačiomis kokteilinėmis. Tiesiog rinkitės tokias sukneles, kurios labiau derės prie šaltojo metų laiko. Sodresnių spalvų, šiltesnio bei tankesnio audinio ir su mažiau iškirpčių. Taip pat pamergės gali pasirūpinti stilingais megztukais, švarkeliais ar skraistėmis.

5. Vestuvės žiemą – žiemos spalvų paletė.

Galvojate, jog jeigu rengiate vestuves žiemą, jūsų šventėje taip pat turėtų dominuoti žiemos spalvų paletė? Tikrai ne! Ir apskritai kas tai pasakė? Jeigu jūs nenorite, jog jūsų vestuvėse viskas suktųsi aplink žalią, raudoną ir baltą spalvas, tuomet rinkitės tokias kokių jūs norite. Iškelkite prabangias vestuves pasitelkiant juodą ir aukso spalvas, arba saulėtas – pasitelkiant geltoną, arba princesės vestuves pasitelkiant rožinę. Tai jūsų vestuvės ir žiema tikrai neturėtų daryti įtakos jūsų spalvų paletės pasirinkimui.