Pasiruošimas Didžiajai gyvenimo šventei atima daug laiko, jėgų ir kantrybės. Vienas sudėtingiausių, bet drauge ir maloniausių darbų nuotakai – išsirinkti vestuvinę suknelę. Prieš keliaujant į suknelių salonus tikslinga atlikti tam tikrus „namų darbus“. Kokius? Pasidomėti naujausiomis vestuvinių suknelių tendencijomis ir pasirinkti, kurios turėtų atsispindėti Jūsų įvaizdyje. Kai kelnes mūvinti nuotaka jau nebekelia nusistebėjimo, o itin trumpa suknelė netraktuojama vulgariai, vestuvinių suknelių rinkoje vis ieškoma, kuo nustebinti šiuolaikines nuotakas. Ir štai – naujos, ryškios ir išskirtinės 2020-ųjų vestuvinių suknelių tendencijos, kurios galimai įkvėps ir Jus.

Pūstos rankovės

Meilė pūstoms rankovėms visuomet gaji – jos žavi, kuria romantišką, aliuzijas su senove turintį įvaizdį. Tiesa, pūstos rankovės daug kam gali asocijuotis su pernelyg princesišku įvaizdžiu. Tad dizaineriai siūlo apnuogintus pečius ir rankoves žemiau pečių – tai suteiks lengvumo, subtilios elegancijos, romantikos.

Pūstos rankovės tobulai derės prie ilgos pūstos, A silueto suknutės, taip pat ir prie trumpos, laisvai krentančio audinio. Pūstų rankovių sprendimas bus geriausias pasirinkimas, jei norite kurti vintažinio stiliaus įvaizdį.

Viktorijos laikų romantika

Šįmet vestuvinių suknelių gausoje vyravo minimalizmas, kuklumas, subtilumas. Kitų metų tendencijos atskleidžia, jog dizaineriai panaikina iškirptes ir pailgina rankoves. Kiek aukštesnį kaklą turinti suknelė, ilgos rankovės, linijas subtiliai išryškinantis siluetas alsuoja nepriekaištinga elegancija, atrodo rafinuotai. Prie tokios suknelės nereikės kaklo papuošalo, apyrankės, o grakštų, elegantišką įvaizdį paryškins minimalistinio stiliaus auskarai.

Aukštesnio kaklo suknelė ilgomis rankovėmis sudarys tobulą tandemą su nėriniuotu audiniu. O asociacijas su senaisiais laikais sukurs kiek platesnės ir ant riešo susegamos rankovės.

Skeltukai šonuose

Drąsioms, norinčioms išsiskirti ir nebijančioms subtiliai bei skoningai parodyti šiek tiek daugiau savo kūno nuotakoms, dizaineriai siūlo seksualų įvaizdį, kurį sukurti padės suknelės šonuose esantys skeltukai. Estetiškai ir žavingai atrodo gofruotas, laisvai vėjyje plazdantis audinys, kurio skeltukai prasiskleidžia tarsi šydas ir demonstruoja po juo esantį nėriniuotą sijonuką arba šortus.

Skeltukas puikiai tiks daugeliui suknelių siluetų, pavyzdžiui, A linijos, modifikuotos A linijos, prigludusiai ir išryškinančiai figūros linijas.

Kostiumas nuotakai

Deriniai su kelnėmis tarp nuotakų populiarūs jau kuris laikas, tad dizaineriai ieško šio to, kas leistų išsiskirti, pabrėžti unikalumą. Tam puikiai tiks ilgas platus diržas, storas dvieilis švarkas, kurį galima derinti su kelnėmis arba jų nemūvėti pasirinkus kiek ilgesnį modelį. Vienos sagos stilingas švarkas, kelnės ir ilgas šydas – originalumo bei elegancijos tandemas. O gal nėriniuotos rankovės, lygaus audinio švarkui suteiksiančios akcentą? Vestuvėms vasarą nebūtina rinktis kelnių – tobulas sprendimas prie dailaus švarko bus šortukai! Prie tokio derinio įstabiai atrodys ir bateliai, ir basutės – tad platesnės pasirinkimo galimybės šiuolaikinei nuotakai. Tiesa, skeltukai neaplenkė ir šios tendencijos – kelnėms jie suteiks modernumo.

Plunksnos

Jas dizaineriai kone kasmet stengiasi vienaip ar kitaip įpinti į nuotakos įvaizdį. Kitąmet plunksnos bus sveikintinas sprendimas vestuvinės suknelės dizaino kontekste. O kai kurie dizaineriai nesitenkina keliomis plunksnomis… Jie siūlo plunksnomis dekoruoti visą suknelės sijoną ar net suknelę per visą ilgį! Švelnumas, purumas, lengvumo įspūdis bei originalumas. Ir sutikime, plunksnos įstabiai atrodys žiemos vestuvėse.

Spalvos

Tarp įprastos baltos, šampano spalvos, dramblio kaulo, švelniai violetinės ir kitų pastelinių spalvų suknelių dizaineriai vis siekia „įmaišyti“ kažką ryškesnio. Prieš kelerius metus podiumus užkariavo juodi akcentai, o dabar dizaineriai siūlo susižavėti pistacijų spalvos žaluma. Taip pat nereikia pamiršti ir jau minėtos juodos – jos akcentai bus madingi ir kitąmet.