Dar gruodžio mėnesio pradžioje, spalvų institutas “Pantone” paskelbė populiariausią 2019-tųjų metų spalvą. Kaip ir kasmet, šiam institutui paskelbus metų spalvą, jis nejučia įsivyrauja įvairiose srityse: madoje, interjere, dekore ir pan. Dizaineriai kuria išrinktos spalvos sukneles, floristai renkasi tos spalvos gėles, o dekoratoriai bei interjero dizaineriai būtinai renkasi tos spalvos detales puošiant šventės vietą ar kuriant dizainą namams bei interjerui. Taigi, šių 2019-tųjų metų spalva oficialiai išrinkta koralinė, pagal “Pantone” – Livinig Coral. Taigi, kaip šią spalvą reikėtų panaudoti vestuvėse, renkantis suknelę ar kuriant dekorą?

Koralinė – tai ryški bei šilta, rausvai oranžinė spalva. Pats “Pantone” institutas ją apibūdina kaip atgaivinančią, rausvai rožinę spalvą su aukso tonais. Pakankamai egzotiška, dažnai gamtoje sutinkama spalva, dėl savo rausvų ir rožinių atspalvių įvardijama kaip pakankamai universali ir puikiai deranti su kitomis spalvomis. Šiais metais koralinė spalva pasiruošusi dominuoti ne tik madoje ar interjere, tačiau neabejojame, jog ji taip pat puikiai įsimaišys ir į vestuvių šventės tematiką.

Koralinė spalva vestuvėse                                                              

Nuotakoms tikrai neverta išsigąsti, jog kas antras dizaineris pradės kurta koralinės spalvos vestuvines sukneles. Ši spalva žaibiškai įsiliejo į mados pasaulį, tačiau ne į vestuvinių suknelių tendencijas. Šiuo klausimu vestuvinių suknelių kūrėjai ir dizaineriai lieka prie pakankamai standartiškų sprendimų. Nepaisant to, jog nuotakos aprangoje koralinės spalvos nepamatysime, vis vien ją galime puikiai įkomponuoti į nuotakos įvaizdį. Ir vienas geriausių būdų į savo vestuvinį įvaizdį įtraukti šiek tiek koralinių atspalvių – gėlės. Floristai, kuriantys nuotakos puokštes jau dabar drąsiai renkasi koralinės spalvos gėles ir kuria nuostabiausias puokštes. Todėl jums teks tik užsiminti apie savo norus ir viskas bus įgyvendinta.

Kitas būdas įlieti daugiau koralinės spalvos į savo vestuvių šventę tai dekoras. Jeigu vieną pagrindinių savo vestuvių spalvų pasirinksite koralinę, dekoratoriai pasirūpins, jog viskas suktųsi aplink šią spalvą. Yra daugybė pavyzdžių kaip koralinę spalvą įtraukti į savo šventę. Stalų puošybai pasirinkite koralines gėles arba jas derinkite su kitomis gėlėmis. Taip pat puikiai tiks koralinės spalvos žvakės, galbūt servetėlės, balionai, kėdžių papuošimai ar vestuviniai pakvietimai.

Dar vienas puikus būdas panaudoti koralinę spalvą – pamergių suknelės.  Pastebėta, jog pastaruoju metu tiek ir nuotakos, tiek ir pamergės vis dažniau atsisako vienodų pamergių suknelių. Suknelės turėtų sietis tarpusavyje, tačiau visiškai identiškos suknelės jau seniai nebe madoj. Kadangi koralinė spalva tai rausvų ir oranžinių atspalvių sąjunga, rasti tokių atspalvių pamergių sukneles bus iš tiesų nesudėtinga. Jeigu norite galite rinktis ir vienodas koralines pamergių sukneles ar skirtingus koralinių atspalvių modelius.

Koralinė spalva madoje

Ryški, tačiau kartu ir švelni, koralinė spalva jau iš prigimties yra įvardijama kaip šilta, maloni bei pozityvi spalva, todėl į mados pasaulį ši spalva įsiliejo žaibišku greičiu. Jau praėjusių metų rudens sezono kolekcijose galima buvo sutikti koralinių atspalvių, tačiau pavasario ir vasaros kolekcijose ši spalva buvo naudojama dar dažniau.

Koralų atspalviai taip pat įvardijami kaip charizmatiški ir pakankamai lengvai pritaikomi. Koralinę spalvą drąsiai galima derinti su rožine arba oranžine spalva, kurios yra tarsi sesės koralinei spalvai. Lygiai tokia pat puiki idėja, koralinę spalvą naudoti kaip vakaro žvaigždę ir suteikti jai pagrindinį vaidmenį. Kadangi tai pakankamai ryški, turtinga ir gyvybinga spalva, jai jau nebe reikia kažkokio papildymo. Prie koralinės suknelės užteks priderinti juodą klasikinę rankinę ar tiesiog kūno spalvos batelius.