pronovias pristatymas 20172016 – tųjų metų vasara netruko prabėgti, palikdama bronzinę, saulės nubučiuotą odą, šviesius žvaigždėtus vakarus ir … Ir sužadėtuvių žiedą ant piršto! Jeigu būtent šią vasarą ant Jūsų bevardžio pirštelio suspindo sužadėtuvių žiedas, tikriausiai didžioji šventė įvyks jau 2017 – taisiais. Tam, kad ne pasiklystumėte vestuvinių suknelių tendencijose, norime Jus trumpai supažindinti kokios gi vestuvinės gražuolės bus populiariausios ateinančiais, 2017 – taisiais!

50 rožinių atspalvių 

Balta vestuvinė suknelė tai lyg tradicija, taisyklė ir visuomenėje nusistovėjusi norma, tačiau su kiekvienais metais ši tradicija transformuojasi ir kinta, o modernios XXI – ojo amžiaus nuotakos vis rečiau renkasi sniego baltumo vestuvinę suknelę. Tradicinę, baltą spalvą dažnai keičia kreminės, dramblio kaulo, šampaninės ar pudrinės spalvos, todėl ateinantys metai ne išimtis. 2017 – tuosius dedikuojame panelei rožinei! Švelnūs rožiniai atspalviai tikrai neišgąsdins Jūsų močiutės, o Jūs būsite tikra princesė!

Gilios iškirptės

Kaip ir 2016 – aisias, taip ir ateinančiais metais vis dar ant bangos bus gilios iškirptės. Nebijokite šiek tiek apsinuoginti, pademonstruoti truputi seksualumo galima net gi per vestuves. Jeigu nenorite atrodyti per daug vulgariai rinkitės tokią suknelę, kuri būtų su gilia V formos iškirpte, o pati iškirptė būtų sukombinuota su skaidriu tiuliu. Tai ypač populiari technika, kuri prideda nuotakai seksualumo, tačiau ir išlaiko subtilumo balansą.

Iliuzija, iliuzija, iliuzija

Ar jau teko susipažinti su vadinamuoju illiusion efektu? Mums ši tendencija tiesiog Top‘o viršūnėje. Tai skaidraus, permatomo tiulio kombinacija su įvairiais papuošimais, kurie sudaro illiusion arba dar vadinamąjį tattoo efektą. Karoliukų siuvinėjimai, nėrinių aplikacijos, gėlių ornamentai, kristalų dekoracijos ir kitokie papuošimai atrodo tiesiog fantastiškai!

Odė nuometams ir ne tik!

Ateinančiais metais ypatingai populiarūs bus ilgi nuometai ir šleifai. Praktiškai kuo jie bus ilgesni, tuo modernesnė nuotaka Jūs būsite! Efektingi ,žemę šluojantys šleifai sulaukė didžiulio dėmesio ateinančių metų kolekcijose, na o subtilūs nuometai savo vietą Top‘ų viršūnėse išlaiko kaip ir kiekvienais metais, todėl nebijokite puoštis ir atrodyti karališkai!

Daugybė elementų

Vestuvinės suknelės gali būti įvairiausių siluetų: undinėlės, princesės, A linijos, prigludusios ir kt. Tačiau ateinančiais metais dizaineriams galvas apsuko eksperimentų troškimai ir iš skirtingų siluetų sukūrė tobulus vestuvinius apdarus. Ypač populiari kombinacija tai aptempta, žemę siekianti vestuvinė suknelė su pūstu tiulio sijonu. Tai nuostabus pasiūlymas nuotakoms, kurios negali apsispręsti kokios, apsitempusios ar pūstos, vestuvinės suknelės geidžia!

Kelnės on the rock!

Tai dar viena tendencija užsilikusi nuo 2016 – tųjų metų. Praėjusių metų kolekcijų pristatymuose galėjome stebėti aibę nuostabių vestuvinių kostiumėlių ir kombinezonų, kurie tiesiog sprogo modernumo viršūnėje. Beje, vestuvinių kombinezonų mada ant podiumo atsirado ne šiaip sau. Tokią milžinišką dizainerių susidomėjimo bangą išprovokavo dainininkė Solange Knowles, kuri dar 2014 – aisiais prie altoriaus žengė vilkėdama nepaprastai modernų ir elegantišką baltą vestuvinį kombinezoną!