Kartu su pavasariu mados pasaulyje žaibišku greičiu pasirodo ir naujos, proginių bei vakarinių suknelių kolekcijos, kurios signalizuoja apie atėjusį proginių suknelių sezoną. Pavasaris – vasara yra tie metų laikai, kuomet proginės bei vakarinės suknelės yra ant bangos, kadangi pavasario – vasaros sezonai yra itin paklausūs suknelių versle. O tai žinoma yra aiškiai suprantama. Pavasario – vasaros sezonai yra tokie populiarūs dėl įvairiausių švenčių, tokių kaip: paskutinis skambutis, išleistuvės, krikštynos, vestuvės ar tiesiog asmeninės šventės. Jeigu ir Jums artėja įsimintina šventė, siūlome apsižvalgyti kokias pavasario – vasaros tendencijas diktuoja mados pasaulis 2015 – aisiais metais.

1. Nėriniai

neriniu suknelesNėriniai, nėriniai ir dar kartą nėriniai – sezonas po sezonos, ši tendencija išlieka ant bangos ir yra ilgaamžiška. Suknelės su nėriniais bet kokiu atveju bus puikus pasirinkimas Jūsų šventei ir patikėkite, tokia suknelė Jūsų tikrai nenuvils. Šiais, 2015 – aisias, metais ši tendencija vis dar yra Olimpo kalno viršūnėje ir sėkmingai skina laurus. Nėriniai yra puikus pasirinkimas merginoms/moterims, kurios siekia save paversti miela bei seksualia dama.

blizgancios sukneles2. Spindesys

Kristalai ir žvyneliai – kartu ar atskirai – yra kita nepralenkiama tendencija 2015 –ais metais matoma daugybėje proginių/vakarinių suknelių kolekcijų. Jeigu Jums patinka būti dėmesio centre ir prikaustyti visų žvilgsnius – tai tikrai bus Jūsų stiliaus suknelė.

sukneles su atvira nugara3. Atvira nugara

Jeigu Jums patinka suknelė ne su giliomis iškirptėmis, o su aukštesnėmis kaklo linijomis, Jūs drąsiai galite rinktis proginę suknelę, su atvira nugara, kurį baigiasi išties žemai. Tokie suknelių modeliai yra itin populiarūs šiais metais, kadangi sukuria seksualų, tačiau kartu ir subtilų įvaizdį. Jeigu Jūs būtent tokia moteris, tikriausiai jau žinote, kokią suknelę rinksitės šiais metais.

elegantiskos sukneles4. Elegantiška dama

Elegantiškos, “švaraus” dizaino suknelės šiais metais taip pat yra viena karščiausių tendencijų. Šiuo atveju galioja taisyklė “mažiau yra geriau”. Tokio tipo suknelė puikiai tiks merginoms mėgstančioms klasiką ir eleganciją. Tokio modelio suknelės išreiškia pasitikėjimą savimi bei itin subtilų skonį.

permatomos sukneles5. Permatomas tinkelis

Taip, teisingai, Jūs perskaitėte gerai. Tai toli gražu ne kažkoks tinklas, tačiau delikatus, permatomas tinkelis, parodantis gabalėlį Jūsų odos. Ši tendencija taip pat yra viena mėgiamiausių moterų. Ši medžiaga atrodo lyg antra oda, todėl sukuria provokuojantį, tačiau kartu ir paslaptingą įvaizdį. Toks tinkelis nubrėžia kaklo liniją, iškirptę priekyje ar nugaroje. Permatomas tinkelis nuostabiai atrodo kombinacijoje su ilga, žemę siekiančia suknele, kadangi tokiu atveju Jūs sukursite balansą. Atidengsite šiek tiek odos viršuje, tačiau paslėpsite savo kojas.

raudonos sukneles6. Raudona

Ką gi mes galime pasakyti apie šią spalvą? Tai aistringa, temperamentinga ir drąsu – ir tai dar viena, nebejotinai ant bangos esanti tendencija. Raudona, kaip ir juoda, jau tapusi klasika, tokioms spalvoms tendencijų praktiškai net nereikia, šios spalvos visuomet yra populiarios. Pasirinkite raudoną suknelę ir tapkite vakaro karaliene!

sukneles is tiulio7. Tiulis

Jeigu savo šventei ketinate rinktis princesės stiliaus, pūstą suknelę – mes turime Jums nuostabių naujienų! Tiulio suknelės, sukuriančios pasakos įspūdį, šiais metais taip pat yra vienos populiariausių suknelių kolekcijose. Drąsiai rinkitės suknelę su pūstu tiulio sijonu ir savo šventę paverskite magišku įvykių!

SANTA salono proginių suknelių kolekcijas rasite čia.