Išleistuvių suknelės – Atrodykite įspūdingai

Kaip atrodyti įspūdingai?

Išleistuvės tai tarsi tiltas į naują gyvenimo etapą. Jaunų abiturienčių galvose vienas iš svarbiausių ir daugiausiai diskusijų sukeliantis klausimas, tai išleistuvių suknelė. Norėtųsi, atrodyti stulbinamai, bet kaip renkantis suknelę nepulti į kraštutinumus ir rasti aukso viduriuką?

Paspaudus čia galite iš karto pereiti į suknelių katalogą

 

Pateikiame jums keletą ekspertų patarimų į ką reikia atkreipti dėmesį renkantis išleistuvių suknelę.

  • Išleistuvių suknelė turėtų atrodyti nekasdieniškai, bet neturi būti per daug vulgari ar iššaukianti.  Venkite gilių iškirpčių, stipriai apnuoginto kūno.
  • Rinkitės gaivias ryškias, vasariškas spalvas. Jaunoms merginoms puikiai tiktų geltonos, žalios, alyvinės spalvos suknelės.
  • Nesirinkite juodos ir baltos spalvos suknelių. Baltą spalva palaikykite savo vestuvėms, o juoda…. Nors maža juoda suknutė yra tikra klasika, tačiau juoda suknelė neatrodys jaunatviškai ir šventiškai.
  • Rinktis ilgą ar trumpą suknelę, čia jau merginos skonio reikalas. Trumpa suknelė pabrėžia nerūpestingą jaunystę, ilga itin įspūdingai atrodys šokant išleistuvių valsą. Taip pat reiktų atsižvelgti kur vyks šventė.  Jei gamtoje, galbūt patogiau būtų su trumpesne suknele. Jei išleistuvės vyks mieste, su ilga suknele atrodysite kaip princesė.
  • Audinys turėtų būti lengvas, plazdenantis. Štai tokio tipo suknelė iš Gemma Gabriel kolekcijos atrodytų jaunatviškai ir tuo pačiu prabangiai. Itin gražu dirbtinės gėlės, kurios pagyvina suknelę. Jos gali būti segamos ant petnešėlių, liemens, klubų. Vietoje dirželio galima susijuosti gražiu šilkiniu kaspinu. Jei merginos figūra šiek tiek stambesnė, tuomet labiau tiks tiesesnio silueto suknelė, gali būti šiek krintančio klostės. Turinčioms mažą krūtinę, nereikėtų rinktis suknelę su atvira iškirpte.

Beje, keletas žodžių apie šukuosenas ir makiažus. Dažnai jaunos merginos persistengia užsisakydamos ryškius makiažus ir įmantrias šukuosenas. Nuo ilgos nakties šėlsmo šukuosenos išsidraiko, makiažai nubėga, todėl paryčiais jaunos merginos tikrai neprimena princesių. Specialistai pataria , kad makiažas ir šukuosena turėtų būti kuo paprastesni ir natūralūs. Mergina per išleistuves turėtų atrodyti jaunatviškai.

Taigi svarbiausias vakaro akcentas yra išleistuvių suknelė. Tačiau, atsiminkite, kad išleistuvių suknelė dažniausiai būna skirta tik tam vakarui.   Mes remdamiesi drabužių dizainerių patarimais atrinkome ir galime jums pasiūlyti  išskirtinė Jovani suknelių kolekciją.  Palikite savo išleistuvių vakaro rūpesčius mums!

Prisijunkite prie mūsų Facebook svetainės ir sužinokite daugiau naujienų spauskite čia

 

s